Edebiyat Kulübü

İyi bir okur olmanın yolu çok okumaktan ziyade kaliteli okumalar yapmaktan, okuduğumuzu iyi yorumlamaktan ve bu okuduklarımızı farklı bakış açılarıyla geliştirmekten geçiyor; çünkü yayımlanan her kitabı okuma şansımız olmadığı gibi hayatımız boyunca okumak istediğimiz her kitabı okuyamayacağımız da bir gerçek.

İşte Yazı Çizi Çeki Edebiyat Kulübü bu sebeple var; burada nitelikli kitaplar okuyor, nitelikli edebiyat sohbetleri yapıyoruz.

Bu kulüpte önceden belirlediğimiz okuma listemizdeki kitapları tartışıyor, yazarı, dönemi, konuyu, karakterleri ve kurguyu incelerken hayat ve edebiyatla dolu saatler geçiriyoruz.

ZOOM ONLINE BULUŞMALAR

Edebiyat Kulübümüzde ayda bir Çarşamba akşamları 20.00-22.00 arasında online olarak buluşuyoruz.

Buluşmaların moderatörlüğünü kulübe düzenli katılmış ve kulüp yönetimini belli bir süre izlemiş kişiler dönüşümlü olarak yapıyor.

Ekibin devamlılığını sağlamak ve paylaşımların kalitesini korumak adına devamlılığı önemsiyoruz. Ayrıca katılımcılarımızın bir gün kendilerinin de kulübün moderatörü olabileceğini düşünmesini istiyoruz.

Detaylı bilgi için bilgi@yaziciziceki.com adresine yazabilirsiniz.

Seçtiğimiz kitaplar ve buluşma tarihlerimiz için Instagram adresimizi takip edebilir; bilgi@yaziciziceki.com’dan bize ulaşabilirsiniz.

Kulüp buluşmalarımız ücretsizdir.