İzmir Ticaret Odası 6. İş Kadınları Platformu’ndaydık

İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi, iş kadınlarını her yıl bir platformda buluşturuyor. İş dünyasının önemli isimleriyle bir araya geldiğimiz bu platformda hem yeni kişiler tanıma hem de işimizi geliştirme ve birlikte projeler üretme, işbirliği yapma fırsatı yakalıyoruz.

Yazı Çizi Çeki Atölyesi olarak ilk defa katıldığımız 14-15 Ekim tarihlerinde düzenlenen bu platformda edebiyat projelerimiz ve kurumsal eğitimlerimiz büyük ilgi gördü.

Gördüğümüz ilginin yanında bizi en çok sevindiren şey, kendimizi anlatınca ticaret hayatının içinde aslında biraz da sanattan uzak kalan kişilerin gözlerinde oluşan ışıltıydı. Hem kendi işlerinde yazıyı ne kadar çok kullandıklarını ve bunun ne kadar önemli olduğunu fark ettiler hem de bu alanın kişisel gelişimlerine büyük katkısı olacağını hissettiler. Edebiyat projelerimiz ise hepimizin içindeki sanatı seven kişiyi canlandırdı.

Türkiye’nin çeşitli illerinden ve yurt dışından katılımcıların bulunduğu fuarda diğer sevindiren haberimiz ise atölyelerimizin İzmir iliyle sınırlı olmadığıydı. Atölye ve eğitim talepleriniz için bize ulaşmanız yeterli…

Bu keyifli iki günü bizimle paylaşan tüm sanat ve edebiyat dostlarına teşekkür ediyoruz. Yazmanın ve okumanın keyfine her gün daha çok varmak dileğiyle…

81ilde81topuk-20161014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir