Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi – İzmir

yeme-icme-sosyal-medya-egitimi

Tarih: 30 Haziran 2016 Perşembe

Saat: 09.30 – 13.30 (Yarım gün)

Yer: Piyano Butik Ofis, Alsancak, İzmir (Alsancak Mah. Enver Dündar Başar (1481) Sok. No:9 – Alsancak Vapur İskelesi’ne çıkan Kilise Sokağı)

Maksimum Katılımcı Sayısı: 12 kişi

Eğitim Bedeli: 290TL

Hemen Satın Al!


İş dünyasının değişen kuralları ve değişen pazarlama anlayışı, sosyal medyayı kurum ve kuruluşların görmezden gelemeyeceği ve vazgeçemeyeceği bir mecra haline getirdi. Artık hepimiz sosyal medyada olmak zorundayız. Ancak herkesin sosyal medyada olması sosyal medyanın bir bilgi yığınına çok çabuk dönüşeceğinin – hatta dönüştüğünün- bir göstergesi… Üstelik müşteriler artık kendilerine bir şey satılmasını istemiyor, reklam kokan iletişimlerden kaçıyorlar. İstedikleri ise kendilerine fayda sağlayacak, onların hikayelerine ortak olacak kurum ve kuruluşlarla buluşmak, ilişkilerini güven çerçevesinde ilerletmek… Şüphesiz sosyal medya, bu ilişkiyi kurmak ve ilerletmek için harika bir yer…

Bu alanda kalıcı olmak için samimiyet ve süreklilik kadar, doğru yerde doğru şekilde bulunmak ve bu mecraları etkin kullanmak büyük önem taşıyor; hele de bundan müşteri ve para kazanmak istiyorsanız.

Atölyemizin yaratıcısının da yazarları arasında olduğu Harbiyiyorum.com sitesinin ve Salih Seçkin Sevinç‘in deneyimlerinden yararlanmak için bu fırsatı kaçırmayın!

Bu Eğitim Tam Olarak Nedir?

Yeme-İçme Sektörü İçin Doğru Sosyal Medya Kullanımı eğitimi, yeme-içme sektörü için sosyal medyanın en etkili şekilde nasıl kullanılacağına dair, eğitmen ve yazar Salih Seçkin Sevinç’in sektördeki bilgi, deneyim ve gözlemleriyle harmanlanmış hap gibi bir eğitimdir.

Neden Katılmalıyım?

Sektörel sorunları yakından takip ediyor, işletmelerin bu bağlamda kafalarının çok karışık olduğunu biliyoruz ve bu kanayan yaraya kesin çözüm olmak istiyoruz.

Sadece yeme-içme sektörüne yönelik hazırlanan bu eğitimin sonunda katılımcılar işletmeleri ve markaları için holistik (kapsayıcı) bir sosyal medya stratejisi hazırlama yetisine sahip olacak ve süreçleri daha etkili bir şekilde kullanabilecek.

Ayrıca her katılımcıya eğitmenin “Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya” adlı kitabı hediye edilecek ve sertifika verilecek.

Salih Seçkin Sevinç Kimdir?

Türkiye’nin en çok okunan, ilk bağımsız yeme-içme portalı Harbiyiyorum.com’un yaratıcısı Salih Seçkin Sevinç, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

2002-2003 yıllarında New York’ta plastik sanatlar ve pazarlama üzerine araştırmalar yaptı.

2005 yılından bu yana çeşitli e-ticaret projelerinde pazarlama ve iş geliştirme üzerine çalıştı, DahaBaşka Dijital Ajans’ı kurdu.

Pazarlama alanındaki tecrübelerini sosyal medyanın önlenemez yükselişi ile harmanladı. 2012’de Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya (3. Baskı – Optimist Yayınevi) adlı kitabını yayımladı. Bu süre zarfında Türkiye genelinde birçok önemli kurum ve kuruluşa seminer ve eğitimler verdi.

Sosyal medyada doğru stratejinin nasıl kurgulanacağı üzerine düşünürken oyunun kurallarını içinde bulunduğumuz pazar üzerinden tekrar yorumladı ve 2015’te rehber niteliğindeki Her Şeyin Başı Blog (2. Baskı – Optimist Yayınevi) adlı kitabını yayımladı.

Eğlenceli üslubuyla “Harbi Yiyorum – Türkiye’de Harbiden Nerede Ne Yenir – 1” (2016 – Hayy Kitap) isimli kitabı ise yazarın yeme-içme sektöründe ilk, toplamda üçüncü kitabı oldu.

Harbiyiyorum.com bugün aylık milyonlarca ziyaretçisi olan ve yüz binleri aşan sosyal medya takipçisine sahip, etkili ve sözü geçen bir mecra haline geldi.

Evli ve bir erkek çocuk babası olan Salih Seçkin Sevinç, bugün, dijital pazarlama ve sosyal medya üzerine eğitimler veriyor; tecrübelerini danışmanlık vererek veya profesyonel ortamlarda konuşmacı olarak paylaşıyor, Harbiyiyorum.com sitesinde yazmaya devam ediyor.


Tarih: 30 Haziran 2016 Perşembe

Saat: 09.30 – 13.30 (Yarım gün)

Yer: Piyano Butik Ofis, Alsancak, İzmir (Alsancak Mah. Enver Dündar Başar (1481) Sok. No:9 – Alsancak Vapur İskelesi’ne çıkan Kilise Sokağı)

Maksimum Katılımcı Sayısı: 12 kişi

Eğitim Bedeli: 290TL

Hemen Satın Al!

Hemen Satın Al! linkine tıklayarak Harbiyiyorum Dükkan üzerinden kredi kartınız ile ödeme yaparak satın alabileceğiniz gibi banka havalesi ile de eğitimdeki yerinizi ayırtabilirsiniz. Banka havalesi ve daha fazla bilgi için harbi@harbiyiyorum.com ve bilgi@yaziciziceki.com a mail gönderebilir ya da 0537 6632088‘den bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir